Samimiyet Her Şeydir…

Malumunuz okuma oranları ile kitap basımında Ülkemiz dünya sıralamasında oldukça gerilerdedir. Bunun birçok nedeni var tabi ki.

ZET Yayınları olarak geçmişi sorgulamak gibi beyhude işlerle uğraşmaktansa bu durumun düzeltilebilmesi için kendimizi sorumlu hissederek katkı sağlamayı amaçladık.

Okuma oranlarının kitap basım oranlarıyla paralel gittiğini düşündüğümüzden daha çok eser yayınlamayı ilke edindik.

Bir eserin kitap olarak basılıp yayımlanmasının ne kadar meşakkatli ve pahalı olduğunun bilincindeyiz.

Yayınevleri ticari kuruluşlar oldukları için doğal olarak çok satacağı kitaplarla ve bu eserlerin yazarlarıyla ilgilenmekteler.

Biz ise; yeterince ilgiyi bulamamış, kısıtlı zamanı olup yayın işleriyle uğraşamayan, kitabının yayınlanması için çok para harcamak istemeyen, yayınlanmış eserinden tatmin edici telif ücreti alamayan, kitabı çok satanlar arasında olmadığı için artık basımı yapılmayan, her ne olursa olsun bir eserinin olmasını isteyip yayınlanması için bir türlü harekete geçmeye cesaret edemeyen, her daim eserinin satışta olmasını isteyen yazarların aradıkları Yayıneviyiz. Bizim sistemimiz tam da sizlere göre.

Siz yazarlara bir telefon kadar yakınız, eserinizi hemen yayına hazırlayalım hem de ön ödeme avans gibi ücretler ödemeden, kitabınızı basıma hazırlayıp sizden onay alıncaya kadar hiçbir ücret talep etmiyoruz. Sıfır risk bol kazanç.

Kitabınızın çok satanlar arasında olmasını garanti edemesek de  her sene satanlar arasında olmasını garanti ediyoruz.